Od października w naszej szkole prowadzony jest nowy projekt eTwinning pod tytułem „Future in Our Hands”. Dla naszej grupy to pierwszy projekt tego typu, więc tym bardziej jesteśmy zainteresowani i zaangażowani! Na razie zdążyliśmy się przedstawić i rozpocząć bliższą współpracę z uczniami z Włoch i Francji nad prezentacją naszym krajów. Następnie będziemy budować obraz Unii Europejskiej widzianej oczyma młodych ludzi oraz zastanawiać się nad jej przyszłością. Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że udało się nam już przeprowadzić pierwsze spotkanie online z kolegami z Malty, którzy wzięli udział w naszej szkolnej konferencji UNESCO.

To była naprawdę ciekawa wymiana zdań. W projekcie jest 10 szkół partnerskich, w tym: IIS "Da Vinci - Fascetti" di Pisa z Włoch, Gozo College Middle School z Malty, Lillerudsgymnasiet AB ze Szwecji, Prof Dr Nabi Avcı Fen Lisesi ze Stambułu czy Lycee Nord Atlantique z Martiniki.
Polecamy eTwinning wszystkim:)!
Kl. 2c gr. 2