Miło nam poinformować, że klasa 2c grupa 2 otrzymała właśnie Krajową Odznakę Jakości za udział w projekcie eTwinning pt. „Future in Our Hands”, który był realizowany w bieżącym roku szkolnym na zajęciach języka angielskiego pod opieką pani profesor Agnieszki Anisimowicz. Szczególny wkład grupy dotyczył tematyki praw człowieka, a samo wyróżnienie przyznano – jak czytamy w uzasadnieniu - za ciekawą tematykę i dobrze zorganizowane działania.

Gratulujemy!!!

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za wsparcie finansowe, dzięki któremu w salach lekcyjnych oraz Bibliotece szkolnej zostały zamontowane rolety. Dzięki tej inwestycji uczniowie będą mogli zdobywać wiedzę w komfortowych warunkach.

Serdecznie dziękujemy wszystkim Rodzicom za współpracę i pomoc.

Podziękowania Pana Dyrektora Krzysztofa Maksymowa

kosmiczna wystawa zdj11 jpeg
23 maja wraz z moją klasą 1c, naszą wychowawczynią – Panią profesor Małgorzatą Karpezo i Panią profesor Matyldą Orłowską, pojechaliśmy na wycieczkę w kosmos. Może to trochę doprecyzuję, obejrzeliśmy wspaniałą wystawę kosmiczną.

1.jpg

W miniony piątek uczniowie kl.2 E uczestniczyli w warsztatach biologicznych „Synergia - wewnętrzne życie komórek”. Młodzież z dużym entuzjazmem poszukiwała współzależności w działaniu struktur komórkowych poprzez doświadczenia i obserwacje ich efektów pod mikroskopem. Uczniowie mieli również okazję zobaczyć własne komórki pobrane przez wymaz.

20220524_110421.jpg

O tym przekonali się uczniowie klasy I D, którzy wraz z wychowawczynią  uczestniczyli w spotkaniu z p. Dominikiem Rońda, instruktorem Polskiego Związku Alpinistycznego, który w niezwykle ciekawy  sposób opowiedział o swojej pasji - wspinaczce, która jest nie tylko sportem, ale przede wszystkim prawdziwą podróżą w głąb siebie. Wspinanie się to rywalizacja, walka  z samym sobą ,ze swoimi słabościami, lękami. Nie ważne jest ile metrów pokonałeś. I to jest w tym najcenniejsze.