logo7 IV Liceum Ogólnokształcące im. Adama Mickiewicza

2banerek

Gala a1 

8 czerwca 2026 r. w Zespole Szkół Licealnych i Technicznych nr 1 odbyło się uroczyste zakończenie projektu "Zaprogramuj Warszawę", w którym uczestniczyli nasi uczniowie. Nasza Szkoła znalazła się w gronie 5 najlepszych szkół średnich biorących udział w projekcie zdobywając, już po raz drugi, II miejsce w rankingu projektu.

Berlin 2

W dniach 20-22 maja klasy I i oraz I L odwiedziły Berlin i Poczdam. ,, Zobaczyliśmy imponująca wieżę telewizyjną (der Fernsehturm) na Alexanderplatz. Spacerowaliśmy malowniczą aleją Unter den Linden, gdzie odwiedziliśmy słynny Ampelmannshop z pamiątkami. 

SaskaKempa 1

W minioną sobotę - 30 maja uczestniczyliśmy w obchodach Święta Saskiej Kępy. To idealny czas i miejsce na promocję naszego liceum, a poza tym radosne i optymistyczne wydarzenie. Opiekun prof. Izabela Bielińska

3L 1

W dniach 19-22 maja klasa 3L wzięła udział w wycieczce do Zakopanego - miejsca, gdzie każdy „krótki spacerek” kończy się zdobyciem prawie całych Tatr.

matura 2025

Nieprzespane noce, szybkie bicie serca, a może czerwona bielizna i jedna myśl w głowie: czy wszystko umiem, czy o czymś nie zapomniałem?
Dlatego już dziś, aby oszczędzić Wam Kochani Maturzyści “stresu” przypominamy. NIE ZAPOMNIJ O: wiedzy w głowie, dokumencie ze zdjęciem, czarnych długopisach, stroju godnym a nie wygodnym, postawie dumnej wyprostowanej, wsparciu rodziny i nauczycieli, oddechu spokojnym i miarowym biciu serca. POWODZENIA, życzy Wam całe IV LO im.Adama Mickiewicza, bardzo mocno ściskając kciuki!

Micek na wycieczce 1

W tygodniu wycieczkowym klasy 2S i 2L wybrały się na edukacyjno-integracyjny wyjazd w Góry Świętokrzyskie. Nie zabrakło praktycznej lekcji geografii. Zdobyliśmy Łysą Górę, podziwialiśmy gołoborza, odwiedziliśmy Opactwo na Świętym Krzyżu i ruiny Zamku w Chęcinach. 

  unesco asp member asso schools network pol B32        Uzyskaliśmy dyplom Fundacji "Azylu Pod Psim Aniołem"   Erasmus Logo      OSUP Logo

 

Back to top