2023 szlachetna paczka 10

Za nami wielkie i piękne przedsięwzięcie jakim był udział w kolejnej edycji akcji Szlachetna Paczka. Dzięki olbrzymiej hojności udało się nam skompletować paczkę dla jednej z warszawskich rodzin. Naszym celem było spełnienie marzeń pani Marii i jej małej córeczki. Zebraliśmy żywność, środki czystości oraz co najważniejsze
- zakupiliśmy sprzęt AGD potrzebny rodzinie na co dzień.  Przekazaliśmy 33 kartony z produktami spożywczymi, chemicznymi, ubraniami, pościelą oraz prezentami. Zakupiliśmy dodatkowe bony na odzież oraz artykuły spożywcze. Wartośc naszej paczki to ponad 10 tys złotych! Serdecznie dziękujemy uczniom za dostarczone produkty a rodzicom oraz pracownikom IV LO i. Adama Mickewicza za wpłaty na konto Rady Rodziców (zebralismy 6595 zł!). Szczególne słowa uznania kierujemy do klasy 2S pod przewodnictwem Pani prof. Anety Grodzickiej, która koordynowała przygotowanie Szlachetnej Paczki i zapakowała w świąteczne opakowania górę dobra!  Warto pomagać! Do zobaczenia za rok!
Rada Rodziców oraz Samorząd Uczniowski IV LO
2023 szlachetna paczka 1