11

W piątek 10 marca 2023 r. w naszej szkole gościli przedstawiciele Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.

Panowie Paweł Mrowiński i Jakub Nowotarski w czasie spotkania z uczniami klas humanistycznych przekazywali informacje dotyczące politologii i studiów międzynarodowych. Podjęte tematy wpisywały się nie tylko w tematykę szeroko pojętego doradztwa zawodowego, ale także były zapowiedzią nawiązania współpracy pomiędzy IV LO im. Adama Mickiewicza, a Uniwersytetem Warszawskim. Prezentowana na spotkaniu tematyka związana była z zagadnieniami maturalnymi z wiedzy o społeczeństwie i geografii.

1Spotkanie_Uniwersytetu_Warszawskiego_1
Spotkanie z przedstawicielami Wydziału Nauk Politycznych i Studiów Międzynarodowych Uniwersytetu Warszawskiego.
2Spotkanie_Uniwersytetu_Warszawskiego_2
3Spotkanie_Uniwersytetu_Warszawskiego_3