1

ADASIE 2022 w stylu niczym nieograniczonej wyobraźni jak Bridgertonowie połączeni z Alicja z Krainy Czarów

20 grudnia 2022 roku w naszej szkole odbyła się gala rozdania Adasiów.

Przyznano nagrody nauczycielom, którzy otrzymali największą liczbę głosów w anonimowej ankiecie przeprowadzonej wśród uczniów. Statuetki rozdano w 11 kategoriach:

Kategorię DEBIUT ROKU wygrał prof. Bartosz Szczurzewski. Nagrodą dla Pana profesora były życzenia od prof. Artura Rosika.

Następną kategorię ZŁOTE USTA otrzymał prof. Zbigniew Orłowski. W ramach nagrody dla zwycięzcy wystąpił Maurycy Kurczyński z klasy 3A.

Kategorię SERCE NA DŁONI zwyciężyła prof. Agnieszka Zalewska. Dla najsympatyczniejszej nauczycielki zaśpiewał Adrian Załęgowski z klasy 2B w aranżacji Gustawa Kowalika z klasy 2C.

Kolejną kategorię JEDYNECZKĘ wygrała prof. Anita Walczak-Wiśniewska. Dla Pani profesor wystąpił rockowy zespół Krzysztofa Filipiuka z klasy 2E w składzie : Maciej Buda, Ignacy Derecki oraz Mateusz Koprowski.

Kategorię TYGRYSEK wygrał prof. Krzysztof Kotwicki. Dla Pana profesora wystąpiła Julia Stasiuk z klasy 2B wraz z Zofią Obstawską z klasy 2E.

W kategorii IKONA STYLU została wyróżniona prof. Mariola Półgrabia. Nagrodą dla zwyciężczyni był występ Zofii Obstawskiej z klasy 2E.

Kategorię INCOGNITO wygrał prof. Zbigniew Orłowski. Dla zwycięzcy wystąpił Witold Skawiński z klasy 1P.

Kolejną kategorię OBIEŻYŚWIAT zwyciężył ponownie prof. Krzysztof Kotwicki, dla którego zaśpiewał Adrian Załęgowski z klasy 2B.

Kategorię BONNIE I CLYDE wygrały prof. Małgorzata Orzechowska wraz oraz prof. Mariola Półgrabia. Nagrodą był występ Zofii Obstawskiej z klasy 2E, która zagrała na flecie poprzecznym.

Miano NAJSYMPATYCZNIEJSZEGO UCZNIA zdobył Szymon Zagórski z klasy 3A, dla zwycięzcy wystąpiła Julia Stasiuk z klasy 2B.

Nagrodę DYREKTORA ROKU wygrał Pan dyrektor Krzysztof Maksymow wraz z Panem vice dyrektorem Łukaszem Szamretą. Dla Panów dyrektorów wystąpił Witold Skawiński z klasy 1P.

Nagrodę specjalną SUPER ADASIA otrzymał Pan Marian Zgudka. Ostatnią kategorię podsumował walc przygotowany przez prof. Krzysztofa Richtera oraz grupę uczniów z kursu tanecznego prowadzonego w naszej szkole przez prof. Krzysztofa Richtera.

Galę poprowadziła Emma Piątek z klasy 2E razem z Jakubem Dymarskim z klasy 3A. Organizację gali zawdzięczamy prof. Małgorzacie Orzechowskiej. Za stylizacje odpowiadała Pani Paulina Jagiełło z Akademii Artystycznej, a także Julia Wołoszka z klasy 3A. Fotorelacja: Stanisław Pudło klasa 3A. Cześć audio - wizualna Mikołajowi Danilukowi oraz Maksymilianowi Święcickiemu z klasy 3A. Pomoc przy organizacji kostiumów zawdzięczamy Panu Sławomirowi Ryngowi z Teatru Powszechnego.

5