IMG_4925.JPG

Z dumą informujemy, że nasz Dyrektor Krzysztof Maksymow osiągnął kolejny sukces, jakim jest ukończenie kursu Akademii Przywództwa Liderów Oświaty.

Oto fragment wywiadu:

"Ukończony kurs Akademii Przywództwa Liderów Oświaty to zwieńczenie wyznaczonego celu, chęci zmian i sprostowaniu wyzwań przyszłości. Jestem ogromnie szczęśliwy, że dołączam do zacnego grona dyrektorów z całej Polski, dla których Oświata nie kojarzy się z administrowaniem, lecz poszukiwaniem nowych wyzwań, metod i form, które wprowadzają szkołę i edukację w nową erę, erę interdyscyplinarnych projektów, tworzenia zespołu i dążenia do bycia lepszym.  Wyznaczone kierunki, chęci, kreatywność i pasja pozwala to zrealizować. Dziś śmiało mogę o sobie mówić, że jestem LIDEREM, bo wierzę w to co robię, bo udało się stworzyć zgrany Mickiewiczowski zespół, który jest głodny sukcesu. Sukces będzie miarą naszych urzeczywistnionych planów, które wierzę, że uda się spełnić przy współudziale wszystkich zaangażowanych. Dziękuję wszystkim tym, którzy na co dzień wspierają mnie w tej pracy i chcą budować zespół, wyznaczać cele i przełamywać granice i stereotypy. Nie ma rzeczy niemożliwych, a my sami nie powinniśmy się ograniczać do szablonów. Edukacja to proces, który uczy zarówno pokory, dystansu, jak również egocentrycznego pojmowania siebie w kreowaniu swojej misji. Każdy dąży do osiągania swojego celu, mój stał się rzeczywistością, bo uwierzyłem w siebie. Zachęcam wszystkich, aby szerzej otworzyć się na świat, słuchać swojego wewnętrznego "Ja", a cel zostanie zrealizowany."

Z całego serca GRATULUJEMY i cieszymy się zarazem, że przyszło nam (Nauczycielom, Ucznim i całej Społeczności Mickiewicza) pracować i uczyć się pod przewodnictwem Lidera Krzysztofa Maksymowa!!!