DSC0064616 maja klasa II B wybrała się na wycieczkę do Wilanowa na spacer po parku wilanowskim i wizytę w Polsko-Niemieckiej Szkole Spotkań i Dialogu im. Willy'ego Brandta, czyli Willy Brandt Schule (w skrócie WBS). Skorzystaliśmy z zaproszenia i odwiedziliśmy WBS tym chętniej, że jest to szkoła, z którą podjęliśmy współpracę w ramach projektu Młodzież i Filantropia. Podczas wizyty zostaliśmy bardzo serdecznie przyjęci i mieliśmy okazję zwiedzić szkołę zobaczyć klasy, stołówkę i salę gimnastyczną, zapoznać się z systemem nauczania realizowanym w WBS, a także sami mogliśmy przedstawić naszą szkołę i nasze osiągnięcia w realizowanym projekcie i innych przedsięwzięciach. Okazją do następnego spotkania będzie finał projektu Młodzież i Filantropia, który odbędzie się w naszej szkole już niebawem.