20170405 1057272

Z okazji roku jubileuszowego zapraszmy wybitnych absolwentów Mickiewicza, by odwiedzili swoją dawną szkołę i podczas spotkania z młodzieżą, opowiedzieli o sobie, a także, by powspominali lata spędzone w liceum. 5 kwietnia naszymi gośćmi byli panowie: Artur Balewski absolwent wydziału prawa, radca prawny; Marcin Węgłowski absolwent SGH, członek zarządu firmy Budimex SA oraz Piotr Wielgomas absolwent prawa, prezes zarządu BIGRAM Personnel Consulting.

Wszyscy trzej panowie uczyli się w jednej klasie o profilu matematyczno-fizycznym, której wychowawcą był pan Tadeusz Jastrzębski, a maturę zdawali w roku 1987. Nasi goście bardzo ciekawie opowiadali o swojej pracy, o tym jak wyglądała ich droga do sukcesu, a ponadto z dużym sentymentem wspominali nauczycieli i lata nauki w Mickiewiczu. Gości zaprosił do naszej szkoły pan Tadeusz Bąk, który uczył ich historii.