7 kwietnia odbyły się warsztaty z doradztwa zawodowego dotyczące studiów w Anglii. Wykłady były prowadzone przez Fundację Poland FundForStudents. Wzięł w nich udział wszystkie klasy drugie. Uczniowie mieli możliwość zapoznania się z ofertą uniwersytetów brytyjskich na rok akademicki 2018/2019.

16 listopada 2016 roku odbędą się warsztaty z doradztwa zawodowego dla klas II. Zajęcia poprowadzą trenerzy z WSPS (Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej). Temat zajęć: „Zarządzanie czasem”.

18 listopada odbędą się warsztaty dla klas III, pt. „Studia za granicą”.

20 lutego 2016 o godzinie 11.00 rozpocznie się Dzień Otwarty SGGW, Aula Kryształowa SGGW, ul. Nowoursynowska 166.

W dniach 26-27 luty 2016 odbędzie się w Pałacu Kultury i Nauki Międzynarodowy Salon Edukacyjny. Zachęcamy, szczególnie maturzystów, do odwiedzenia Salonu i skorzystania z szerokiej oferty informacyjnej wyższych uczelni z kraju i z zagranicy.

Politechnika Warszawska zaprasza na XII Targi Kół Naukowych i Organizacji Studenckich "KONIK" w dniach 28-29 października 2015 w godzinach 10:00-16:00 gmach główny Politechniki Warszawskiej.