W piątek, 15 marca zorganizowaliśmy w naszej szkole Dzień Zdrowia!!! Na przerwach można było skosztować zdrowych potraw, które przygotowali uczniowie. A także wziąć udział w konkursach i quizach! Była też możliwość zmierzenia sobie ciśnienia i obliczenia wskaźnika BMI.   zobacz zdjęcia

Wydarzenia odbywające się w naszej szkole zawsze należą do tych udanych, tak było również i tym razem! W piątek odbył się "Dzień Zdrowia", który promował zbilansowane odżywanie oraz aktywność fizyczną. Stoiska z kolorowymi kanapkami i przykuwającymi uwagę plakatami zagościły w pawilonach, a wesoła atmosfera udzieliła się wszystkim uczestnikom happeningu. Uczniowie mogli zdobyć wiele przydatnych informacji o jedzeniu, które spożywają na co dzień, chorobach, jak również samemu zmierzyć sobie ciśnienie czy wykalkulować BMI. Była również możliwość wspólnych ćwiczeń fitness. Należy jednak pamiętać, żeby zatroszczyć się o swoje zdrowie nie tylko raz w roku. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w wydarzeniu.   Ewa Matysiak (klasa II L)