18 maja w naszej szkole odbyły się warsztaty dotyczące organizacji pozarządowych, prowadzone przez Panie ze stowarzyszenia "Od Trzeciej Strony". Zajęcia trwały 4 godziny. Dowiedzieliśmy się czym się różnią stowarzyszenia i fundacje oraz jak można w nich działać. Uczniowie naszej klasy stworzyli własne projekty działań społecznych w oparciu o swoje zainteresowania. Po ich prezentacji i ocenie, dopracowali je. Następna cześć warsztatów dotyczyła wolontariatu. Dowiedzieliśmy się, kto może zostać wolontariuszem i jakie są jego zadania. Poznaliśmy zasady działania rożnych stowarzyszeń działajacych w Polsce.

W imieniu całej klasy chcielibyśmy podziękować Paniom ze stowarzyszenia "Od Trzeciej Strony" za kreatywne przeprowadzenie zajęć. (Zdjęcia)

Uczniowe klasy I B