20150413 104401W kwietniu 2015 roku uczniowie Mickiewicza wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego „OPERATION 2015”, który odbywa się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego Pana Adama Struzika. Był to konkurs dla uczniów klas maturalnych szkół ponadgimnazjalnych woj. mazowieckiego. Tematem przewodnim było hasło „Pomoc krajom rozwijającym się”. Tematyka konkursu obejmowaała takie pojęcia jak zrównoważony rozwój, ekologia, prawa człowieka, solidarność międzynarodowa, dostęp do żywności i wody pitnej, itp.

Konkurs składał się z dwóch etapów:

I etap – eliminacje szkolne, w których wzięło udział 31. uczniów naszej szkoły.

II etap – odbył się w Wyższej Szkole Turystyki i Języków Obcych.

Do drugiego etapu przeszło 11. Uczniów naszej szkoły.

Nasi uczniowie, po raz kolejny, zaprezentowali bardzo wysokie umiejętności językowe i otrzymali certyfikaty potwierdzające znajomość języka angielskiego na poziomie B2 oraz dyplomy i cenne nagrody rzeczowe.

Wśród dziesięciu ścisłych finalistów znalazły się cztery osoby z Mickiewicza:

I miejsce - MARTA BRYZEK z klasy 3e

II miejsce – FILIP KASPRZEWSKI 3f

V miejsce – ŁUKASZ BANASIK 3c

X miejsce – PIOTR SCHEFFER 3e

Uczniów do konkursu przygotowała p. Maria Hinc.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

operation1