piknik-psychologicznySerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału u w organizowanym po raz pierwszy w naszej szkole Pikniku Psychologicznym. Wydarzenie to organizujemy przy współpracy z Kołem Naukowym Studentów Psychologii UKSW. Odbędzie się ono w dniu 21 kwietnia 2015 roku, między godziną 14.00 a 18.00.w murach naszego liceum. Nad Piknikiem Psychologicznym honorowy patronat objęli Prorektor ks. prof. UKSW dr hab. Maciej Bała, Dziekan Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Anna Latawiec oraz Instytut Psychologii UKSW.

Powiązane będzie ono z finałem międzyszkolnego konkursu psychologicznego "W grupie siła", nad którym honorowy patronat objął Burmistrz Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy Tomasz Kucharski.

Piknik obfitował będzie w szereg atrakcji, warsztatów, miniwykładów nie tylko dla młodzieży, ale także dla każdego zainteresowanego tematyką psychologiczną. Przedstawimy innowacyjne podejście do psychologii.

Przygotowaliśmy między innymi:
• Badanie galwanometrem, pulsometrem, biofeedbackiem
• Badanie refleksu
• Badanie inteligencji skrystalizowanej
• Test Stroopa
• Bitwę płci
• Monopoly
• Szkolenie z pierwszej pomocy
• Warsztaty dotyczące komunikacji
• Stoiska sekcji: seksuologicznej (tylko dla osób pełnoletnich), społecznej, relacji interpersonalnych, osobistego rozwoju, egzystencjalnej, psychologii sportu, psychologii ewolucyjnej, psychopatologii rozwoju, psychologii biznesu.

Pokażemy, jak dobrze przygotować CV. Będzie także okazja, aby wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami.

Szczegółowe informacje będą pojawiały się systematycznie na stronie:

Piknik jest wydarzeniem otwartym. Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych, a także Wasze rodziny i przyjaciół.