{gallery}2018_2019/bialaSzkola{/gallery}

W dniach 25.-2.2019 – 1.03.2019 silną grupą lubiącą zimowe sporty udaliśmy się do Białki Tatrzańskiej na białą szkołę. Głównym celem naszego wyjazdu była dobra zabawa i doskonalenie swoich umiejętności narciarskich oraz snowboardowych, nie zapominając przy tym o nauce. Każdego dnia spędzaliśmy 5 godzin na stoku z profesjonalnymi instruktorami, którzy swoim niesamowitym podejściem i zaangażowaniem nauczyli nas bardzo dużo. Nasze poczynania na stoku były nagrywane oraz odtwarzane wieczorami, co pomogło w eliminowaniu błędów i lepszej jeździe. Po powrocie ze stoku trenowaliśmy nasze umysły robiąc zadania z matematyki, a następnie doskonaliliśmy język angielski. Każdy przykładał się do zajęć w stu procentach. Wieczorami całą grupą graliśmy w różne gry i spędzaliśmy bardzo miło czas. Wszystko odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze, przez co każdy z uczestników z chęcią powtórzyłby ten wyjazd. Biała szkoła to idealna okazja do nauki jazdy na nartach lub snowboardzie, poprawieniu swoich umiejętności matematycznych i językowych oraz wspólnej integracji.