W dniach 3 i 4 listopada uczniowie naszej szkoły: Julia Jaroszewska (2h), Weronika Zdzieborska (3e), Maja Kowalewska (1e), a także Daniel Rembelski (1c) pod opieką P. Tadeusza Bąka i P. Krzysztofa Maksymow wzięli udział w XIII edycji Praskiego Konkursu Patriotycznego im. gen. Jakuba Jasińskiego zoranizowanego przez LXXII L.O im. gen. J. Jasińskiego pod honorowym patronatem P. Aureli Michałowskiej - Mazowieckiego Kuratora Oświaty oraz P. Tomasza Kucharskiego - Burmistrza Dzielnicy Praga - Południe m.st. Warszawy. Gala rozdania nagród odbyła się w czwartek 16 listopada 2017 r. Julia Jaroszewska zdobyła III miejsce, a Weronika Zdzieborska wyróżnienie w konkursie wokalnym. Wszystkim uczestnikom bardzo serdecznie gratulujemy.